dr nofrwlgftbyoltohmssdaflaldtnwtggtswlmmrfyeoocavtaktldltkgetndtwinedadcrqossf
2425
 

 
  NewsFAQE-Mail
   
 

SPECTRE: Oficjalne informacje!

   
 
CZWARTEK 04.12.2014 źródło: www.007.com
 


Punktualnie o godzinie 12 czasu polskiego w słynnych studiach filmowych Pinewood Studios rozpoczęła się konferencja prasowa, podczas której oficjalnie potwierdzono najważniejsze informacje dotyczące produkcji Bonda 24, zatytułowanego „SPECTRE”. Jak się okazuje, wiele ze spekulacji i plotek znalazło swoje potwierdzenie, w związku z czym trudno przy tej okazji mówić o jakimś szczególnym zaskoczeniu. Niemniej jednak trzeba przyznać jedno: w produkcję żadnego z dotychczasowych filmów serii nie było zaangażowanych tak wiele utalentowanych (i nagradzanych) osób – zarówno aktorów, jak i członków ekipy producenckiej. Pozostaje nam jedynie trzymać kciuki za powodzenie projektu i maksymalne wykorzystanie bez wątpienia olbrzymiego potencjału!

tytuł: SPECTRE
polski tytuł: brak
reżyseria: Sam Mendes
scenariusz: John Logan, Neal Purvis i Robert Wade
zdjęcia: Hoyte van Hoytema
muzyka: Thomas Newman
montaż: Lee Smith
scenografia: Dennis Gassner
kostiumy: Jany Temime
produkcja: Barbara Broccoli i Michael G. Wilson

obsada:
Daniel Craig – James Bond
Ralph Finnes – M
Rory Kinnear – Bill Tanner
Naomie Harris – Eve Moneypenny
Ben Whishaw – Q
Christoph Waltz – Oberhauser
Andrew Scott – Denby
Monica Bellucci – Lucia Sciarra
Léa Seydoux – Madeleine Swann
Dave Bautista – Pan Hinx

Za sprawą zagadkowej wiadomości powiązanej z wydarzeniami z przeszłości Bond rusza tropem złowieszczej organizacji. Podczas gdy M zmaga się z politycznymi przeciwnościami w celu utrzymania przy życiu Tajnej Służby Wywiadowczej, Bond musi odkryć kolejne warstwy precyzyjnie skonstruowanej mistyfikacji by ujawnić straszną prawdę kryjącą się za SPECTRE.

 

zoom

zoom

zoom
 
 
  James Bond, gun symbol logo and all associated elements are property of MGM/UA & Danjaq companies. Used without authorisation in informative intent. All rights reserved.  
  bond 50