dr nofrwlgftbyoltohmssdaflaldtnwtggtswlmmrfyeoocavtaktldltkgetndtwinedadcrqossf
2425
 

 
  NewsFAQE-Mail
   
 

SPECTRE: Klaps z Londynu
[tekst zawiera spoilery!]

   
 
ŚRODA 22.04.2015 źródło foto: James Bond 007 Facebook/Google+
 


Główne zdjęcia do „SPECTRE” powoli dobiegają końca. Najnowszy klaps przedstawia wnętrze londyńskiego ratusza, w którym realizowane będzie scena 71. Trudno z całą pewnością stwierdzić jakie dokładnie ujęcia będą realizowane w tym budynku, jednak wydaje się, że będą one miały związek z politycznymi przepychankami, jakich będziemy świadkami w filmie, a których głównym motywem będzie debata na temat kształtu brytyjskich służb specjalnych oraz przyszłość pewnego kontrowersyjnego programu wywiadowczego. Główną postacią tego wątku będzie grany przez Andrew Scotta niejaki Denbigh. Nie jest do końca jasne, czy będzie on członkiem brytyjskiego rządu, czy też, co bardziej prawdopodobne, szefem Służby Bezpieczeństwa (MI5), lepiej znanym pod pseudonimem C. Zasadniczym celem reformy służb specjalnych może być połączenie Służby Bezpieczeństwa i Tajnej Służby Wywiadowczej (MI6), czemu będzie przeciwstawiał się M.
Z poprzednich klapsów, jak również innych oficjalnych ujęć wiadomo, że sceny od 62 do 80 będą rozgrywały się w Austrii. Oznacza to zatem, że dwa wątki filmu będą w tej jego części przedstawiane naprzemiennie.
Co ciekawe, uważa się, że wnętrza londyńskiego ratusza zastąpią salę plenarną Walijskiego Zgromadzenia Narodowego (Senedd), na wykorzystanie której twórcy „SPECTRE” nie dostali pozwolenia. Oddany do użytku w 2002 roku budynek londyńskiego ratusza jest imponującym przykładem postmodernistycznej architektury. Jest częścią projektu „More London”, którego celem było ożywienie południowego brzegu Tamizy.

 

zoom
 
 
  James Bond, gun symbol logo and all associated elements are property of MGM/UA & Danjaq companies. Used without authorisation in informative intent. All rights reserved.  
  bond 50