dr nofrwlgftbyoltohmssdaflaldtnwtggtswlmmrfyeoocavtaktldltkgetndtwinedadcrqossf
2425
 

 
  NewsFAQE-Mail
   
 

SPECTRE: Raport z Londynu
[tekst zawiera spoilery!]

   
 
WTOREK 02.06.2015 źródło foto: James Bond 007 Facebook/Google+/
Daily Mail/FameFlyNet/Twitter/Mirror
 


Druga połowa maja ekipie „SPECTRE” upłynęła na filmowaniu scen rozgrywających się w Londynie, które będą też kontynuowane w czerwcu. Wygląda na to, że stolica Wielkiej Brytanii będzie w filmie odgrywała znacznie większą rolę, niż pierwotnie mogło się wydawać. Dość powiedzieć, że wiele wskazuje na to, iż w mieście tym najprawdopodobniej rozegra się dramatyczny finał filmu.
W niedzielę, 17 maja pomiędzy mostami Vauxhall Bridge, Lambeth Bridge oraz Westminster Bridge na wysokości 45 metrów krążył helikopter, ścigany przez pędzącą po wodach Tamizy motorówkę z Danielem Craigiem i Léą Seydoux na pokładzie. Dodajmy, że w scenie tej śmigłowiec był ostrzeliwany przez Bonda z pistoletu.
Od 23 do 25 maja, z uwagi na realizowane zdjęcia, w godzinach nocnych zamknięty był most Westminster Bridge. Nad lokalizacją unosił się dym, co sugeruje, że dojdzie tam do pożaru lub eksplozji. W kierunku zdarzenia w jednej ze scen biegł będzie Bond.
W piątek, 22 maja, realizowano zdjęcia w Rules – założonej w 1798 roku najstarszej londyńskiej restauracji, położonej przy Maiden Lane. Wzięli w nich udział Ralph Fiennes, Ben Whishaw i Naomie Harris. Na ulicy przed restauracją specjalne zraszacze imitowały padający deszcz. Wygląda też na to, że grany przez Finnesa M najwyraźniej po raz kolejny znajdzie się w poważnym niebezpieczeństwie, bowiem na planie filmowym pojawił się z rozcięciem na czole.
Wiadomo, że w filmie będziemy mogli zobaczyć budynek brytyjskiego Foreign Office, jak również sekwencję jazdy samochodem, która rozpocznie się na Bartholomew Lane i ciągnąć się będzie ulicami Gresham Street, Coleman Street i Basinghall Avenue.
Co ciekawe, trudno jednoznaczne powyższe sceny umiejscowić w kontekście sytuacyjnym, bowiem szczegóły fabuły tej akurat części filmu są, póki co, owiane tajemnicą.

 

zoom

zoom

zoom

zoom

zoom

zoom

zoom

zoom

zoom

zoom

zoom

zoom
 
 
  James Bond, gun symbol logo and all associated elements are property of MGM/UA & Danjaq companies. Used without authorisation in informative intent. All rights reserved.  
  bond 50