dr nofrwlgftbyoltohmssdaflaldtnwtggtswlmmrfyeoocavtaktldltkgetndtwinedadcrqossf
2425
 

 
  NewsFAQE-Mail
   
 

SPECTRE: Najnowszy klaps
[tekst zawiera potencjalne spoilery!]

   
 
WTOREK 02.06.2015 źródło foto: James Bond 007 Facebook/Google+
 


Ostatni zaprezentowany klaps, zatytułowany „Jeśli nie możesz znieść gorąca...” przedstawia wnętrze kuchni. Spekuluje się, że może to był kuchnia londyńskiej restauracji Rules, w której sceny z udziałem Ralpha Fiennesa, Bena Whishawa i Naomie Harris kręcono właśnie 22 maja. Z drugiej strony oznaczenie klapsu wskazuje, że scena ta była realizowana przez drugą ekipę, zatem można założyć, że będzie to scena akcji. Jej numer – 132 każe sądzić, że będzie to najprawdopodobniej ostatni akt filmu, być może nawet jego finał. Fabularnie jednak ten fragment „SPECTRE” jest stosunkowo (jeszcze!) niezgłębiony, zatem trudno nam cokolwiek stwierdzać z całą stanowczością.
A może jest to kuchnia wagonu restauracyjnego pociągu przemierzającego marokańską pustynię, w którym to prawie na pewno dojdzie do konfrontacji Bonda z panem Hinxem? Czas pokaże.

 

zoom
 
 
  James Bond, gun symbol logo and all associated elements are property of MGM/UA & Danjaq companies. Used without authorisation in informative intent. All rights reserved.  
  bond 50