dr nofrwlgftbyoltohmssdaflaldtnwtggtswlmmrfyeoocavtaktldltkgetndtwinedadcrqossf
2425
 

 
  NewsFAQE-Mail
   
 

SPECTRE: Tajemnicze zdjęcia z londyńskiego planu

   
 
SOBOTA 13.06.2015 źródło foto: Daily Mail
 


W ostatnich dniach na londyńskich ulicach kontynuowane były zdjęcia do „SPECTRE”. Dzięki wszechobecnym fotoreporterom wreszcie mieliśmy okazję przyjrzeć się z bliska Christophowi Waltzowi, który w filmie wcieli się w postać Franza Oberhausera (oraz, na co wiele wskazuje, Ernsta Stavro Blofelda – największego wroga Jamesa Bonda). Z serii opublikowanych zdjęć najbardziej zastanawiające są te, które ukazują twarz aktora, do której przyczepione zostały markery, wykorzystywane przez speców od efektów specjalnych korzystających z techniki motion capture oraz performance capture. Oznacza to, że na etapie postprodukcji twarz Waltza zostanie najpewniej poddana jakiejś deformacji – i to na tyle poważnej, że zadaniu temu nie byliby w stanie sprostać charakteryzatorzy.
Co ciekawe, w rolę szofera Oberhausera wcielił się weteran ekipy kaskaderskiej bondowskich produkcji, Paul Weston. W scenie tej wykorzystany został jeden z najbardziej luksusowych samochodów świata, BMW – Rolls-Royce Phantom.

 

zoom

zoom
 
 
  James Bond, gun symbol logo and all associated elements are property of MGM/UA & Danjaq companies. Used without authorisation in informative intent. All rights reserved.  
  bond 50