dr nofrwlgftbyoltohmssdaflaldtnwtggtswlmmrfyeoocavtaktldltkgetndtwinedadcrqossf
2425
 

 
  NewsFAQE-Mail
   
 

SPECTRE: Pierwszy trailer!

   
 
ŚRODA 22.07.2015  
 


Doczekaliśmy się! Pierwszy kinowy zwiastun "SPECTRE" ujrzał światło dzienne. Jednego jesteśmy pewni: zgodnie z oczekiwaniami wygląda i brzmi fantastycznie. Kto wie, czy Hoyte van Hoytema nie okaże się być autorem najbardziej finezyjnych zdjęć w serii? Z obrazem doskonale współgra muzyka, skomponowana przez Thomasa Newmana specjalnie na potrzeby trailera. Duże wrażenie robi szczególnie nowa aranżacja motywu muzycznego z "W tajnej służbie Jej Królewskiej Mości", do którego nawiązań w filmie będzie co najmniej kilka.

Niestety, w tej beczce miodu jest też pokaźna łyżka dziegciu. Zwiastun wydaje się potwierdzać nasze najgorsze obawy związane z fabułą "SPECTRE" (a o których, póki co, konsekwentnie na stronie nie pisaliśmy. A przynajmniej nie wprost). Czy znajdą one potwierdzenie w filmie - przekonamy się już za nieco ponad trzy miesiące.

  
 
  James Bond, gun symbol logo and all associated elements are property of MGM/UA & Danjaq companies. Used without authorisation in informative intent. All rights reserved.  
  bond 50