dr nofrwlgftbyoltohmssdaflaldtnwtggtswlmmrfyeoocavtaktldltkgetndtwinedadcrqossf
2425
 

 
  NewsFAQE-Mail
   
 

SPECTRE: Piosenka tytułowa gotowa, ale jej wykonawca nadal owiany jest tajemnicą

   
 
ŚRODA 29.07.2015  
 


Goszcząc w radiu BBC Sam Mendes przyznał, że piosenka tytułowa do „SPECTRE” została już nagrana. Dziennikarzom nie udało się wyciągnąć od reżysera żadnych szczegółów, poza tym, że jest „fantastyczna” i, że nie będziemy musieli długo czekać na jej premierę.
Obecnie na szczycie listy potencjalnych wykonawców znajduje się brytyjska piosenkarka Ellie Goulding, która dwa tygodnie temu widziana była w studiach nagraniowych, a tego samego dnia umieściła na swoim twitterowym profilu wpis o treści „Live and Let Die”. Również Sam Smith, który przez wiele miesięcy uważany był za faworyta do wykonania piosenki tytułowej, w wywiadzie radiowym kategorycznie zdementował pogłoski o swoim udziale w projekcie, jednocześnie dodając, że słyszał, jakoby to właśnie Goulding miała podjąć się tego zadania.
Ellie Goulding wydała do tej pory jedynie dwie płyty studyjne. Ma na swoim koncie również single promujące takie filmy jak „Niezgodna” oraz „Pięćdziesiąt twarzy Greya”.
Przy tej samej okazji Mendes wyjawił, iż w „SPECTRE” około 100 minut materiału filmowego zilustrowane będzie muzyką.

 

zoom
 
 
  James Bond, gun symbol logo and all associated elements are property of MGM/UA & Danjaq companies. Used without authorisation in informative intent. All rights reserved.  
  bond 50