dr nofrwlgftbyoltohmssdaflaldtnwtggtswlmmrfyeoocavtaktldltkgetndtwinedadcrqossf
2425
 

 
  NewsFAQE-Mail
   
 

Początek kampanii marketingowych partnerów "SPECTRE"

   
 
SOBOTA 05.09.2015 źródło: www.tomford.com
 


Do premiery najnowszego filmu o przygodach Jamesa Bonda pozostały niespełna dwa miesiące, w związku z czym wkrótce możemy oczekiwać wzmożonych kampanii marketingowych oficjalnych partnerów „SPECTRE”.
Od „Jutro nie umiera nigdy” (1997) z serią związane jest holenderskie przedsiębiorstwo piwowarskie Heineken. Amatorzy najsłynniejszego piwa kompanii już wkrótce będą mogli nabywać specjalne edycje czteropaków, które za sprawą umieszczonego na nich logo umożliwią właścicielom smartfonów dostęp do wyjątkowych materiałów związanych z filmem. Z pewnością możemy również oczekiwać specjalnych spotów reklamowych. Przypomnijmy, że w reklamach piwa Heineken z 2012 roku, które poprzedzały premierę „Skyfall” wystąpił sam Daniel Craig. Zapewne nie inaczej będzie tym razem.
Tymczasem aktor odwiedził fabrykę luksusowych zegarków Omega w szwajcarskim Villeret. W trakcie wycieczki Craig, który sam jest zapalonym kolekcjonerem zegarków, mógł z bliska przyglądać się poszczególnym etapom ich ręcznej produkcji, w tym także linii produkcyjnej Omega Seamaster 300 SPECTRE Limited Edition, który nosić będzie w najnowszym filmie.
James Bond w „SPECTRE” po raz kolejny ubierał się będzie w garnitury słynnego amerykańskiego projektanta Toma Forda. Jego dom mody ściśle współpracował w tym zakresie z Jany Temime, odpowiedzialną za kostiumy do filmu. Oprócz szytych na miarę z najwyższej jakości tkanin i zdobionych ręcznie wytwarzanymi dodatkami garniturów, Tom Ford zapewnił również inne elementy garderoby – koszule, krawaty i pozostałe akcesoria, jak również okulary przeciwsłoneczne.
Zainteresowanych stylizacyjnymi aspektami produkcji bondowskich filmów informujemy, że James Bond ponownie nosił będzie buty angielskiej firmy Crockett & Jones.

 

zoom

zoom

zoom

zoom

zoom
     
 
 
  James Bond, gun symbol logo and all associated elements are property of MGM/UA & Danjaq companies. Used without authorisation in informative intent. All rights reserved.  
  bond 50