dr nofrwlgftbyoltohmssdaflaldtnwtggtswlmmrfyeoocavtaktldltkgetndtwinedadcrqossf
2425
 

 
  NewsFAQE-Mail
   
 

Sam Smith wykonawcą piosenki do SPECTRE!

   
 
WTOREK 08.09.2015 źródło foto: www.007.com, www.twitter.com
 


No i wszystko jasne – po wielu miesiącach plotek i spekulacji oficjalnie ogłoszono, że piosenkę tytułową do SPECTRE zaśpiewa brytyjski wokalista i kompozytor, specjalizujący się w muzyce z pogranicza soulu i popu, Sam Smith. Utwór „Writing’s On The Wall” został skomponowany przez artystę do spółki z Jamesem (Jimmy) Napierem, z którym współpracowali już przy wcześniejszych projektach. Singiel trafi do sprzedaży 25 września.
O tym, że Smith jest na szczycie kandydatów do wykonania tytułowego utworu do Bonda 24, informowała w sierpniu ubiegłego roku brytyjska bulwarówka The Sun. W tamtym czasie był on piosenkarzem dopiero stojącym u progu wielkiej sławy i kariery. Pomimo skromnego dorobku, udało mu się już wówczas zdobyć kilka nagród, m.in. Brit Awards, czy Young Hollywood Awards, a jego jedyny album studyjny („In The Lonely Hour”) osiągnął status platynowej płyty. Wszystko zmieniło się w lutym tego roku, kiedy to na 57. ceremonii wręczenia nagród Grammy Smith uhonorowany został aż czterema statuetkami w niezwykle ważnych kategoriach: najlepszy nowy artysta, najlepsze nagranie roku ("Stay with Me" Darkchild version), najlepszy wokalny album popowy oraz piosenka roku (ponownie – „Stay with Me”). Smith momentalnie znalazł się w elicie przemysłu muzycznego.
Artysta już wczoraj praktycznie uciął wszelkie pogłoski na temat jego zaangażowania w projekt, publikując na Tweeterze zdjęcie swojej dłoni z założonym pierścieniem, na którym wygrawerowano ośmiornicę – symbol organizacji SPECTRE.

 

zoom

zoom
 
 
  James Bond, gun symbol logo and all associated elements are property of MGM/UA & Danjaq companies. Used without authorisation in informative intent. All rights reserved.  
  bond 50