dr nofrwlgftbyoltohmssdaflaldtnwtggtswlmmrfyeoocavtaktldltkgetndtwinedadcrqossf
2425
 

 
  NewsFAQE-Mail
   
 

Pierwsze plansze VARGR!

   
 
CZWARTEK 10.09.2015 źródło: bleedingcool.com
 


Serwis Bleeding Cool opublikował pierwsze plansze komiksu o przygodach agenta 007 autorstwa Warrena Ellisa i Jasona Mastersa. VARGR zagości na półkach księgarni w Wielkiej Brytanii i USA już 4 listopada. Seria zamknie się w sześciu zeszytach. Miejmy nadzieję, że wydawnictwo Dynamite Entertainment nie będzie długo zwlekało z zebraniem ich do formatu powieści graficznej, bowiem dopiero wówczas będziemy mogli zacząć się w ogóle łudzić, że komiks kiedykolwiek doczeka się polskiego wydania.
Tymczasem zaprezentowane kadry, choć niepokolorowane i nieokraszone jeszcze tekstem dają nam przedsmak tego, czego możemy się spodziewać po gotowym dziele: niesamowitego, ponurego klimatu i nie stroniących od ukazywania przemocy kadrów. Nie ukrywamy zresztą, że z projektem serii komiksowych poświęconych Jamesowi Bondowi wiążemy ogromne nadzieje. Kto wie, czy medium to, które przecież w ciągu ostatnich dwóch czy trzech dekad wzniosło się na wyżyny, zajmując pełnoprawne miejsce wśród najważniejszych środków wyrazu współczesnej popkultury, nie okaże się być wręcz stworzone do snucia dalszego ciągu opowieści zapoczątkowanej przed ponad sześćdziesięciu laty przez Iana Fleminga?

 

zoom

zoom

zoom
 
 
  James Bond, gun symbol logo and all associated elements are property of MGM/UA & Danjaq companies. Used without authorisation in informative intent. All rights reserved.  
  bond 50