dr nofrwlgftbyoltohmssdaflaldtnwtggtswlmmrfyeoocavtaktldltkgetndtwinedadcrqossf
2425
 

 
  NewsFAQE-Mail
   
 

Alternatywne okładki i blurb
"VARGR" #2

   
 
WTOREK 06.10.2015 źródło: Dynamite Entertainment
 


Wydawnictwo Dynamite Entertainment zamieściło na swojej stronie internetowej blurb drugiego zeszytu serii komiksowej VARGR, który do sprzedaży trafi w grudniu.

James Bond jest w Berlinie, sam, nieuzbrojony i nie mający pojęcia o siłach, które potajemnie sprzysięgły się przeciwko niemu. Jeśli uda mu się dotrzeć do ambasady, być może przeżyje kilka kilka godzin dłużej. Jednak wsiada do samochodu z tą kobietą, co oznacza, że pozostało mu już tylko kilka minut życia...

Przy tej okazji zaprezentowano alternatywne okładki komiksu. Ich liczba została ograniczona do czterech (wobec dziewięciu wariantów pierwszego numeru). Ponownie będziemy mogli nabyć wersję określaną jako „Virgin Art”, czyli pozbawioną jakichkolwiek nadruku. Jej cena wynosi jednak aż 50 dolarów!
Motywem przewodnim zarówno podstawowego wariantu okładki, jak i edycji „Virgin Art” jest panorama Berlina ze słynną wieżą telewizyjną Berliner Fernsehturm i Oberbaumbrücke – dziewiętnastowiecznym mostem na Sprewie.

 

zoom

zoom

zoom

zoom
 
 
  James Bond, gun symbol logo and all associated elements are property of MGM/UA & Danjaq companies. Used without authorisation in informative intent. All rights reserved.  
  bond 50