dr nofrwlgftbyoltohmssdaflaldtnwtggtswlmmrfyeoocavtaktldltkgetndtwinedadcrqossf
2425
 

 
  NewsFAQE-Mail
   
 

Oficjalna zapowiedź powieści "Cyngiel śmierci"

   
 
ŚRODA 14.10.2015  
 


Dom Wydawniczy REBIS oficjalnie zaprezentował polski tytuł i okładkę najnowszej powieści o przygodach Jamesa Bonda. „Cyngiel śmierci”, bo na takie, całkiem zgrabne tłumaczenie angielskiego „Trigger Mortis” zdecydował się Maciej Szymański, w sprzedaży dostępna będzie od 20 października. Książka ukaże się jednocześnie w wersji tradycyjnej, jak i w formie e-booka (w formacie EPUB-MOBI). Polski przekład powieści Anthony'ego Horowitza liczył będzie 280 stron. Cena książki w oprawie całopapierowej z obwolutą wynosi 37,90 zł.
„Cyngiel śmierci” można już zamawiać w niektórych księgarniach internetowych.

James Bond wraca do Londynu po pokonaniu Aurica Goldfingera. Towarzyszy mu piękna i niebezpieczna Pussy Galore, która pomogła mu odnieść zwycięstwo. Tymczasem nasila się rywalizacja naukowo-techniczna między Związkiem Radzieckim a Zachodem. Smiersz planuje akcję sabotażową podczas wyścigów samochodowych w Niemczech Zachodnich. Bond przypadkowo widzi spotkanie rosyjskiego kierowcy na usługach Smierszu z tajemniczym koreańskim milionerem i dochodzi do wniosku, że jest to ledwie wstęp do nowego planu radzieckiej organizacji. Milioner-sierota, ofiara wojny koreańskiej, ma osobiste powody, by przyłożyć rękę do ostatecznego upadku Stanów Zjednoczonych. Czy pomoże Rosjanom rozgromić Zachód?

Naszą recenzję „Trigger Mortis” znajdziesz tutaj.

 

zoom
 
 
  James Bond, gun symbol logo and all associated elements are property of MGM/UA & Danjaq companies. Used without authorisation in informative intent. All rights reserved.  
  bond 50