dr nofrwlgftbyoltohmssdaflaldtnwtggtswlmmrfyeoocavtaktldltkgetndtwinedadcrqossf
2425
 

 
  NewsFAQE-Mail
   
 

Tytuł i okładka nowej powieści o młodym Bondzie

   
 
ŚRODA 14.10.2015  
 


Zgodnie z zapowiedziami, Steve Cole zaprezentował tytuł i projekt okładki najnowszej powieści o przygodach młodego Jamesa Bonda. „Heads You Die” (co można przetłumaczyć jako „Reszka i umierasz”) w wersji w miękkiej oprawie ukaże się nakładem wydawnictwa Red Fox 5 maja 2016 roku. Cole potwierdził również, że powieść ukaże się także w twardej oprawie w limitowanej, kolekcjonerskiej edycji.
Jako, że okładki powieści z serii „Young Bond” zwykle nawiązują do głównych wątków fabuły, można przypuszczać, że w „Heads You Die” punkt kulminacyjny będzie w jakiś sposób związany z morzem. Tytuł natomiast może sugerować upodobania czarnego charakteru, który być może wykorzystywał będzie rzut monetą do przesądzania o losie swoich ofiar. Ale to oczywiście czysta spekulacja – żadne szczegóły dotyczące fabuły nie zostały jeszcze ujawnione.
Przypomnijmy, że „Heads You Die” to druga odsłona serii autorstwa Cole'a. Jego debiut w świecie młodego Bonda, „Shoot to Kill”, trudno wprawdzie uznać za szczególnie udany, ale pisarzowi z całą pewnością należy się kredyt zaufania. Tak więc – czekamy z niecierpliwością!

 

zoom
 
 
  James Bond, gun symbol logo and all associated elements are property of MGM/UA & Danjaq companies. Used without authorisation in informative intent. All rights reserved.  
  bond 50