dr nofrwlgftbyoltohmssdaflaldtnwtggtswlmmrfyeoocavtaktldltkgetndtwinedadcrqossf
2425
 

 
  NewsFAQE-Mail
   
 

Okładki i blurb VARGR #3

   
 
ŚRODA 04.11.2015 źródło: Dynamite Entertainment, Midtown Comics, The Book Bond
 


Na stronie internetowej wydawnictwa Dynamite Entertainment ukazał się blurb trzeciego zeszytu serii komiksowej VARGR, autorstwa Warrena Ellisa (scenariusz) i Jasona Mastersa (rysunki). VARGR #3 do sprzedaży trafi 6 stycznia 2016 roku.

Bond jest bliski likwidacji niewielkiej, ale niezwykle zręcznie pomyślanej operacji przemytu narkotyków w Berlinie. Jednak prawda na temat tego w co się wpakował jest większa, bardziej przerażająca i znacznie bardziej zabójcza. Berlin wkrótce zajmie się ogniem. A James Bond znalazł się w potrzasku.

Trzeci numer VARGR tradycyjnie już dostępny będzie w wersji z alternatywną okładką – tym razem jedną.

Tymczasem już 4 listopada swą premierę miał pierwszy zeszyt serii. W Midtown Comics, jednej z największych amerykańskich księgarni, specjalizujących się w sprzedaży komiksów, można go nabyć w dodatkowej, unikatowej wersji okraszonej absolutnie fenomenalną, utrzymaną w stylu retro okładką autorstwa Roberta Hacka.

 

zoom

zoom

zoom
 
 
  James Bond, gun symbol logo and all associated elements are property of MGM/UA & Danjaq companies. Used without authorisation in informative intent. All rights reserved.  
  bond 50