dr no frwl gf tb yolt ohmss daf lald tnwtgg tswlmmrfyeo oc avtak tld ltk ge tnd twine dad cr qos sf
24 25 26
 

 
  NewsFAQE-Mail
   
 

SPECTRE nominowane do Złotego Globu

 
W poprzedni czwartek ogłoszono nominacje do Złotych Globów, nagród przyznawanych przez Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej. SPECTRE przypadła w udziale jedna nominacja za utwór Writing's On The Wall Sama Smitha, który ubiegać się będzie o statuetkę w kategorii najlepsza piosenka oryginalna.

 
 
CZWARTEK - NEWS 18.12.2015  

73. ceremonia wręczenia Złotych Globów odbędzie się już 10 stycznia 2016 roku. Złote Globy uważane są za najważniejszą zapowiedź przyznawanych w ostatnią niedzielę lutego Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. W 2013 roku Adele za utwór tytułowy do Skyfall zgarnęła zarówno Złoty Glob, jak i Oscara.

Kontrowersje wokół Writing's On The Wall nie ustają od dnia premiery kompozycji. Wielu fanów, ale też krytyków uznało ją za jeden z najsłabszych utworów tytułowych do filmów o agencie 007. Z drugiej strony, jest to pierwsza w historii bondowskiej serii piosenka, która dotarła na pierwsze miejsce brytyjskiej listy przebojów UK Singles Chart.

 
 
  James Bond, gun symbol logo and all associated elements are property of MGM/UA & Danjaq companies. Used without authorisation in informative intent. All rights reserved.  
  bond 50